"Vítejte na webu MBA school. Najdete zde všechny informace potřebné k zahájení studia v některém z manažerských MBA programů. Zařaďte se mezi manažerskou elitu a nastartujte Vaši pracovní kariéru ziskáním titulu MBA."

Home   Blog   Nová funkce na MBAschool.eu – mapa usnadní hledání MBA kurzů

Nová funkce na MBAschool.eu – mapa usnadní hledání MBA kurzů

Při rozhodování o studiu MBA, pokud máte vyřešenu otázku, zda studovat MBA v češtině nebo v cizím jazyce, nastává druhá fáze hledání a sice, kde studovat MBA? Doby, kdy poskytovatelů MBA kurzů bylo v celé České republice méně než prstů na jedné ruce, jsou dávno pryč. Konkurence na trhu s MBA tituly je značná a pokud je jedním z hlavních kritérií při výběru školy vzdálenost, máte slušnou šanci, že najdete i v dojezdové vzdálenosti od místa Vašeho bydliště instituci, která se manažerským MBA vzděláváním zabývá.

Samozřejmě existuje možnost online dálkového či distančního studia, a to dokonce i v případě, že hodláte studovat školu v zahraničí. Pokud ale patříte spíše k příznivcům osobního kontaktu a záleží Vám nejen na znalostech a dovednostech, ale zejména na budování vztahů a kontaktů, je přímá účast na kurzu ideální. Navíc, osobní kontakty jsou jedním z největších a nejdůležitějších benefitů, které můžete během studia MBA kurzu získat. K častým dotazům v internetových vyhledávačích patří formulace typu MBA Olomouc, studium MBA Ostrava, studium MBA Brno nebo dokonce studium MBA Čelákovice. Ambicí tohoto webu je stát se jakýmsi rozcestníkem MBA studia v ČR, proto chceme hledání vhodného MBA kurzu všem zájemcům usnadnit a za tímto čelem připravujeme interaktivní mapu ČR. Po kliknutí na příslušný kraj se objeví nabídka MBA vzdělávání v příslušném regionu s uvedením škol, základní informace o kurzech, které školy nabízí a samozřejmě informace o cenách kurzů, neboť právě cena je často jedním z rozhodujících faktorů, které ovlivňují rozhodnutí o tom, zda studium MBA zahájit.

Interaktivní mapu s nabídkou MBA studia najdete v pravé části webu a bude přístupná z jakékoli stránky na MBAschool.eu. Informace o jednotlivých institucích budeme na web doplňovat postupně podle časových možností. Samozřejmě uvítáme případné tipy nebo podněty k zařazení dalších institucí či k případným úpravám interaktivní mapy MBA studia. Budoucím záměrem je postupně zmapovat možnosti MBA studia i v blízkém zahraničí a zejména v anglosaských zemích a zanést informace o poskytovatelích MBA vzdělávání do nových interaktivních map.

Věříme, že nová funkce Vám usnadní a urychlí hledání odpovědi na otázku, kde studovat MBA a pomůže Vám při rozhodování o zahájení studia MBA. Budeme rovněž vděčni za jakoukoli zpětnou vazbu a za případné zkušenosti ze studia na MBA školách v České republice i zahraničí. Za tímto účelem plánujeme zřízení diskusního fóra zaměřeného na výměnu zkušeností, rad a tipů mezi studenty. Vše je ale otázkou času, proto žádáme o strpení. První informace o MBA školách se v nové mapě objeví během několika následujících dnů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Nedostane-li žena koho chce, běda tomu, koho dostane.“ Mark Twain