"Vítejte na webu MBA school. Najdete zde všechny informace potřebné k zahájení studia v některém z manažerských MBA programů. Zařaďte se mezi manažerskou elitu a nastartujte Vaši pracovní kariéru ziskáním titulu MBA."

Home   Blog   Mapa možností MBA studia v ČR

Mapa možností MBA studia v ČR

Po několikatýdenní odmlce od posledního příspěvku jsme se dostali konečně k postupné tvorbě mapy MBA škol a institucí v České republice. Cílem je postupně zmapovat všechny MBA školy a vzdělávací instituce, které nabízejí MBA studium v jednotlivých krajích České republiky.

Prvním krajem, který budeme postupně popisovat, je kraj Ústecký. Po kliknutí na interaktivní mapu v pravé části se vždy objeví stránka se seznamem škol v daném regionu. V případě nedostupnosti mapy jsou jednotlivé kraje v popsány v menu Studium MBA a podmenu mapa MBA studia v ČR. Ústecký kraj bude v tomto případě jedním z nejstručnějších, jedná se o region, který je postižen mnoha problémy, z nichž na předních místech je poměrně vysoká nezaměstnanost a nižší úroveň průměrných příjmů. To samozřejmě ovlivňuje nabídku i poptávku vyššího manažerského studia.

Postupně v rámci časových možností zmapujeme všechny regiony ČR, přičemž záměrem je interaktivní mapu následně rozšířit o státy Evropské unie a případně další státy, kde má studium MBA dlouhou tradici.

Veškeré informace, které se týkají MBA škol v České republice, čerpáme z internetových prezentací jednotlivých škol. Cena školného tak nemusí odrážet aktuální cenové nabídky a speciální slevové akce. Tvorba interaktivní mapy MBA škol je zatím ve fázi plnění a testování. Cílem není podat úplně vyčerpávající informace o jednotlivých studijních programech, k tomu jsou určeny webové portály jednotlivých škol, cílem je přinést základní stručné informace o možnostech studia a poskytnout alespoň základní srovnání zájemcům o studium některého z MBA programů.

Pro případné podněty, dotazy či náměty na doplnění využijte náš kontaktní formulář. Za veškeré podněty a připomínky předem děkujeme.

MBAschool.eu

One Comment so far:

  1. Gior.d napsal:

    Dobrá funkce, chtělo by to pak i mapku zahraničí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

„Kdy se nudíme lépe než v kruhu rodiny?“ Oscar Wilde