"Vítejte na webu MBA school. Najdete zde všechny informace potřebné k zahájení studia v některém z manažerských MBA programů. Zařaďte se mezi manažerskou elitu a nastartujte Vaši pracovní kariéru ziskáním titulu MBA."

Home   Mapa MBA studia v ČR   Plzeňský kraj

Plzeňský kraj

Studium MBA v Plzni

Czech management institute

Czech management institute je vzdělávací institucí, která nabízí studium v MBA programech v řadě měst České republiky a jedním z nich je i Plzeň. Kromě Plzně působí Czech management institute také v Ústí nad Labem nebo Hradci Králové. Institut sídlí v Praze a patří k MBA školám s nejdelší tradicí a českém vzdělávacím trhu. V ČR působí již více než dvacet let. Institut původně vznikl jako pobočka španělské školy ESMA. MBA program je akreditovaný Českou asociací MBA škol – CAMBAS.

MBA program zajišťovaných Czech management institutem vychází z osnov její španělské mateřské školy. Studium MBA je většinou dvouleté a uskutečňuje se v českém jazyce. Výše školného se odvíjí od frekvence plateb a začíná na částce 180.000,- Kč za celý studijní program v případě platby v jedné částce. Podmínkou přijetí je ukončené vysokoškolské vzdělání alespoň v bakalářském studijním programu.

Web školy: www.mba-cmi.cz, www.esma.cz

 

Ligs University

Studium MBA v Plzni nabízí nově Ligs University ve svém poradenském centru. Ligs University nabízí poměrně širokou škálu MBA a BBA programů, zájemcům nabízí jako jedna z mála škol alternativu doktorského manažerského studia – titul DBA.

V Plzni nabízí Ligs University programy Interactive Online MBA, Executive MBA v českém jazyce a Interactive online MBA pro podnikatele a podnikatelky. Programy jsou nabízeny v mnoha specializacích, které zasahují do mnoha oblastí manažerské práce.

Studium Interactive online je, jak napovídá název, forma distančního studia, která se uskutečňuje především po internetu. Délka studia se pohybuje mezi jedním a dvěma roky. Studium Executive MBA trvá dva roky a uskutečňuje se formou blended learningu, což je kombinace online studia a prezenčních setkání. Program pro podnikatele se uskutečňuje pod záštitou Hospodářské komory ČR a je určen především pro časově velmi vytížené podnikatele a podnikatelky.

Cena MBA studia se liší podle zvoleného programu a bez započítání různých nabízených bonusů a speciálních akcí začíná na 99.500,- Kč v případě programu MBA v online formě.

Web školy: www.mbaplzen.cz

„Nikdy se nesměji nejlépe. Bojím se, že by to mohlo být naposledy.“ Jan Werich